You are currently viewing Tuba Önder Demircioğlu Atölye Grubu ‘Mavi Sırlar’

Tuba Önder Demircioğlu Atölye Grubu ‘Mavi Sırlar’

29 MAYIS – 16 HAZİRAN 2014

Seramik ve heykel sanatçısı Tuba Önder Demircioğlu’nun stüdyosunda akademik eğitime paralel olarak çalışmalarını sürdüren atölye grubunun katıldığı “Mavi Sırlar” adlı sergi 29 Mayıs – 16 Haziran 2014 tarihleri arasında Galeri/Miz’in yeni mekanında sanatseverlerle buluşuyor!

Geçmişten günümüze adını verdiğimiz turkuaz ile yüzlerce mavinin muhteşem halleri birçok seramik eserde hayat buluyor. Mavinin anlamları sırlarda çok daha derin ifadelere dönüşüyor. Galeri/Miz’de açılacak olan Tuba Önder Demircioğlu seramik atölye sergisinde yeni ve farklı yorumları ile mavinin sırlarını barındıran seramik eserler sanatseverler ile buluşacak.

“Mavi Sırlar”, Tuba Önder Demircioğlu atölyesinin beşinci sergisi olup, üç etaplı bir projenin ilk ayağıdır. 29 Mayıs 2014 Perşembe saat 18:00’de açılacak olan; Çiğdem Aksakal, Feride Bayraktar, Diğdem Demiralp, Ferda İrem Kaya, Nadia Koçak, Özlem Menekay ve Deniz Öğünç’ün katıldığı atölye sergisi “Mavi Sırlar”, 16 Haziran 2014 tarihine kadar Galeri/Miz’de izlenebilecek.

E-katalog için tıklayınız